Svobodná cesta

Před pár lety jsem si vysnil velkou cestu po Evropě. "Až vyrostou děti a osamostatní se tak vyrazím" . Tento sen mě tak pohltil, že jsem začal počítat každý den. Čekal jsem, kdy už to přijde a nezajímal se o nic jiného. Život mi proplouval mezi prsty a já stagnoval v negativní náladě. Dnes vím, že to byla blbost. Celý ten sen o budoucnosti, žít musím teď a tady. A tak žiju, žiju naplno a žiju dnes. Další šance už nepřijde. 

Ptáš se, jak to, že si můžu dovolit jednou týdně zabalit batoh a vyrazit? Kam? Kamkoliv, kam mě má mysl a boty dovedou. Kdy? Kdykoliv se mi chce a za jakéhokoliv počasí. 

Mnoho lidí mi řeklo: "já ti tak závidím, já chci taky takhle cestovat, to je super ta tvá svoboda". Co na to odpovídám? "Můžeš taky, vždyť já mám doma taky dvě děti, manželku, práci do které musím chodit".

Co pro to udělat? Stačí překonat tu jedinou překážku, zahodit výmluvy co máš v hlavě.

Dávám ti šanci stát se jedním z pěti lidí, kteří semnou v pátek 14.1.2022 vyrazí na další svobodné dobrodružství. Můžeš si to dovolit, věř tomu, a co víc pokud po tom toužíš, musíš si to dovolit, jinak nikdy svůj život nezměníš. Pro to, abys cestoval není nutné zahodit svůj dosavadní život, stačí si ho přeuspořádat jinak. A to tě naučím při naší cestě.

Opusť svou komfortní zónu a pojď semnou v pátek 14.1.2022, uvidíš, že to jde, když můžu já, můžeš i ty.

Volných míst 

4/5

K nalezení své ztracené svobody musíš udělat 5 kroků:

  1. Přihlásit se na Svobodnou cestu.
  2. Připravit se dle pokynů, které ti zašlu v emailu po přihlášení.
  3. Vydat se na cestu.
  4. Během cesty se odpoutat od všech dosavadních vnějších vlivů a najít si jasný cíl, netřeba měnit život, stačí změnit okamžiky.
  5. Nezapomenout na to, co jsi se na cestě naučil/a.

Co získáš?

Nedám ti svobodu, tu v sobě máš, naučím tě ji opět najít a využít pro splnění svých snů. 

Kam pojedeme?

To nevím ani já, rozhoduji se vždy několik hodin před cestou. Ale zaručuji ti, že navštívíme úžasná místa, která posílí tvou mysl a pomůžou ti najit ztracenou sílu rozhodnutí. Včas ti dám vědět, kdy a kde se sejdeme.

Můžu vzít někoho sebou?

Může se přihlásit kdokoliv, ale pokud chceš svou mysl opravdu osvobodit, je nutné se odprosit od vnějších vlivů, které tě provází každý den, partnerů i přátel, kteří, ač se to nezdá, mohou být právě tou překážkou, proč jsi i ve svém spokojeném světe svobodu nenašel/nenašla. Pět cizích náhledů na svět ti pomůže najít mnohem lepší motivaci.

Jsou nějaké překážky?

Nejsou. Opravdu žádné nejsou, ať ti je 18 nebo 130 ať jsi muž či žena, ať vyznáváš cokoliv, ať jsi upovídaný/á nebo budeš celý den mlčet, je to jedno. 

Jak daleko půjdeme?

To nevím, ale mé putování jsou obvykle na 4-6 hodin a nachodím v průměru kolem 10km.  Samozřejmě přičti čas na dopravu.

Co když to nezvládnu?

Ale zvládneš, limity jsou jen v tvé hlavě. Přesto pokud by jsi se chtěl/a vrátit není to žádný problém.

Musím mít auto?

Ne já sám jezdím jen vlakem, autobusem a pěšky, celé spojení naplánuji tak, aby jsi se ze svého bydliště dostal/a na naši cestu i zpět. Pokud chceš přijet na místo setkání autem, je to jen na tobě.

Co sebou?

Své tělo a svou mysl, takovou jakou ji máš, nesnaž se změnit ještě před cestou. Sebou potřebuješ jen jídlo a pití na celý den, vhodné oblečení a nějaký peníz na dopravní prostředky. Vše společně doladíme před cestou.

Co za to?

Největší odměnou pro mě je tvoje zpětná vazba, tvůj nový smysl vnímání světa. A to ode mě získáš za 150 Kč, nic víc nic míň.

Tak co jdeme na to? Tak honem místa jsou omezená a další šance bude až za týden.

Volných míst 
4/5

Těším se, Jarda Forejt

Zajímá tě něco? Zeptej se:

Prohlédni si některé z mých Svobodných cest